Často kladené otázky - FAQ

Môžem zmeniť/stornovať svoju objednávku?

Samozrejme, môžete, avšak ešte predtým ako bude vybavená (t. z. tovar už bude pre Vás pripravený, zabalený), preto nás v čo najkratšej dobe kontaktujte. Stačí nám napísať na email shop@premiovo.sk a informovať nás o zmene alebo zrušení objednávky.

Kedy mi bude doručená objednávka?

Robíme všetko preto, aby Vám bola doručená objednávka čo najskôr. To, kedy bude presne doručená záleží od spôsobu dopravy a platby ktorý si zvolíte. Všetky potrebné informácie nájdete v sekcií Doprava a platba. Stačí kliknúť na tento link: http://www.premiovo.sk/doprava-a-platba

Môžem si objednávku doručiť na inú adresu? (napr. do práce)

Áno, stačí pri objednávke odškrtnúť políčko (Informácie o doprave sú rovnaké ako Fakturačné údaje) a vyplniť polia pre doručenie na inú adresu.

Doručíte mi tovar aj do Českej republiky?

Doručujeme aj do ČR. Doručujeme kuriérom DPD. V tomto prípade odporúčame platiť tovar vopred kartou, okamžitým prevodom Comgate alebo prevodom na účet. Doprava Vás takto vyjde lacnejšie, pretože nemusíte priplácať za dobierku.

Môžem si tovar vyzdvihnúť osobne?

Tovar si nie je možné vyzdvihnúť osobne, pretože nemáme kamennú predajňu.

Aké sú poplatky za dopravu/poštovné?

Všetky poplatky za dopravu nájdete v sekcií Doprava a platba http://www.premiovo.sk/doprava-a-platba. Pri objednávke vyššej ako 60,- € je doprava v rámci SR zadarmo.

Môžem tovar vrátiť bez udania dôvodu?

Samozrejme, tovar môžete bez problémov vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu. Tovar musí byť neporušený, v originálnom balení, s neodstrihnutými štítkami teda v 100% stave. Nakoľko sú nohavičky intímny tovar, nohavičky si v žiadnom prípade neskúšajte, v takomto prípade vrátenie tovaru bez udania dôvodu neakceptujeme. Presný postup vrátenia nájdete na tomto linku: https://www.premiovo.sk/vratenie-reklamacia-tovaru/

Zabudol som heslo. Ako získam nové?

Stačí, ak kliknete na Prihlásiť sa a tam na Zabudol som heslo. Vyplníte si e-mail na ktoré bolo zaslané vaše heslo (ktoré ste zabudli) a my vám na tento e-mail zašleme nové heslo.